Pistonlu Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi LGH-D

  • Pistondan_sıkma_hidrolik_enjeksiyon
  • Servo Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi
  • Servo Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi
  • Servo Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi

Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi LGH-D 80-350 ton

SKU: Pistonlu Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinesi LGH-D Category:

LS Mtron Hidrolik Makina Serileri LGH-D

FEA vasıtası ile optimize edilmiş tasarım
Plakanın optimize edilmiş tasarımı ile hassas kaplama temin edilmektedir. Ana kısımların sağlamlığının sonlu-element analizini kullanarak tasarlanmıştır ve bizim plakamız kilitleme gücü sebebi ile oluşan sapmaları en aza indiren hassas kalıplama sağlar.

Enjeksiyon ve mal alma sırasındaki basıncın geri boşaltılması için mükemmel ve düzgün kontrol sistemi.  Enjeksiyon silindirinde kayar rulmanı benimseyerek daha hızlı geri kazanım ve hassas kalıplama elde etmek için sürtünmeyi asgariye indirdik. Arka basınç kontrol aygıtı, mal alma arttırılmış akışkanlaştırıcı miktar ve genişletilmiş kapsamlı düşük basıncın kontrolü kalıplama prosesinin etkinliğini en üst noktaya çıkartır.

Daha hassas kalıplama için kontrol
Kilitleme yerinin tepit edilmesi için doğru potansiyometreyi benimseyerek itici ve vida ile bir basınç sensörü kurulumu ve hidrolik yağ ısı derecesi sensörü standart özelliktedir ve bunlar daha yüksek hassasiyet ile neticelenir.

Gelişmiş hidrolik sistem
Devrenin karakteristiği ve sağlamlığı bir DC selenoid valf ve DIN konnektörünü standart özellikler olarak kuruluma ilave ederek geliştirilmiştir. Geliştirilen kalıp koruması ve doğru tekrar edilebilirlik, açık ve kapalı durumların arasındaki kalıp ayrılma hızı için ayrı kontroller kullanarak elde edilmiştir ve filitre-tipi yağ temizleme sistemi benimsenerek hidrolik aygıtların sağlamlığı geliştirilmiştir.

Yeni ve çeşitli enjeksiyon ünitesi
Yeni benimsenen enjeksiyon ünitesinde dört civata hizalama sistemi ile meme merkezlemesi ve ayarlaması daha kolay olmuştur. Çeşitli enjeksiyon modülü müşteriye gemiş ve çeşitli enjeksiyon basıncı ve atım ebatları sunar. Enjeksiyon ünitesi yeni bir 21:1 vida ve %5 değerinde L/D arttırılmış özelliği ile daha çok çeşitli hammaddeler ile işlem yapılmasına olanak sağlar.

Temiz dış görünüm
Yeni tasarım basit, modern stile sahiptir ve müşteriye karşı sıcak bir imajı vardır. Arka çerçeve boruların basitleştirilmesi ve alt kısmın kapatılması sebebi ile istinasız temiz bir görünüme sahiptir.

Kullanıcı rahatlığı için uzaktan kumanda.
Kullanıcı rahatlığı yüksek önemde tutulduğundan ,tüm operasyonel işlevler tek bir kontrol panelinde toplanmıştır. Bu özellik yerleşim, basınç ,ısı derecesi sensörlerini,kilitleme için elektro- manyetik kontrol valflerini ve enjeksiyon ile vida geri basıncını içermektedir.

piston-sıkmalı-plastik-enjeksiyon-makinesi

piston-sıkmalı-plastik-enjeksiyon-makinesi

 LS-Mtron-hidrolik-plastik-enjeksiyon

 

 LS-Mtron-hidrolik-plastik-enjeksiyon

Note
1. Due to continuous improvements, specifications are subject to change without notice.
2. Injection capacity and plasticizing vary with material and molding conditions.
3. Figures in this table are based on AC220V, 60Hz electrical supply.
4. Figures in ( ) are based on AC220V, 50Hz electrical supply.
*. Standard

LS-Mtron-hidrolik-plastik-enjeksiyon-cizim

LS-Mtron-hidrolik-plastik-enjeksiyon-plaka

Göbekten Pistonlu Hidrolik Plastik Enjeksiyon Makinası