Thermoform Kap Üretim Hatları

  • plastik-bardak-tabak-makinesi
  • plastik-bardak-tabak-makinesi
  • plastik-bardak-tabak-makinesi

Thermoform Levha ve Kap Üretim Hattları

SKU: Plastik Bardak Tabak Üretim Makineleri Category:

Thermoform Makineleri

Thermoform Şekillendirme Sistemleri

Tek kullanımlık bardak ve tabak üretim makineleri

ELVER firmasının sunmuş olduğu Thermoforming sistemler ile tek kullanımlık plastik bardaklar, kase, tabak, ayran bardakları gibi birçok ürün üretme imkanınız bulunmaktadır. Sunumuş olduğumuz makinelerin yüksek kalitesi ve anında müdahale edebilen teknik servis ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Genel Özellikler

Thermoform Şekillendirme makinesi hidrolik sistem ile çalışan bardak, kase, yoğurt kapları sorunsuz ve hızlı bir şekilde üreten sistem dir. Şekillendirme Makinesi hazır levhaları otomatik olarak alıp ısıtan ve kalıp ile birlikte ürünü levhadan ayırıp keserek işlemini sürekli olarak devam ettirmekte dir. Bu sistem 24 saat kesintisiz olarak çalışabilmektedir. Kalıp değiştirme usulü ile değişik çapta ürünleri üretebilmektedir.

Kullanım

Tam Otomatik Plastik Thermoform makineleri ile su bardakları, dondurma kâseleri, bardaklar, yoğurt kâseleri, tabak, kapak, plakalar gibi ürünler üretilebilmektedir. Tam Otomatik Plastik Kap Thermoform makinesi firmamızın uzun yıllar boyu deneyimler ile geliştirmiş olduğu son teknolojik bir sistem dir. Bu sistem de sağlam ve dayanaklı hidrolik – Ponomatik sistemler kullanılmaktadır. Thermoform şekillendirme sistemi ayrıca küçük kalıpları üretmede
oldukça başarılıdır.

Makinenin tamamen otomatiktir, yüksek hızda üretim yapar . Farklı ürünler farklı kalıplar ile imal edilebilir. Elektrik ve Ponomatik bağlantı parçaları en kaliteli markalardan kullanır, böylece operasyon istikrarlı, kaliteli, güvenilir ve makine uzun ömürlü olur. Kalıp tasarımı özel olup Thermoform sistemlere uygundur. Makine levhayı ısıtır, çeker basınç ile şekillendirip ürünleri otomatik keser, artan fireyi sarma sistemine sarar.

Çift Levha Extruder Hattı
Yapı Özellikleri
Vida, kovan gibi ana parçalar, yüksek sertlik ile özellikli üstün 38CrMoALA malzemeden paslanmaz olarak üretilmiştir. Özel tasarlanmış vida L / D vidalar özellikle yüksek kapasite de çalışabilen plastik malzemeyi iyi karan bir sistemdir. T-Kafa süper kaliteli alaşımlı çelikten yapılmış ve ayarlanabilir basınç imaknı bulunmaktadır. Kalıp dudaklarını plastik akışında basınç ve genişlik kontrollü yapılabilmektedir. Hidrolik Değişim sisteminde çift filtreler sistemi ile hızlı değişiklik yapılabilmektedir. Not: Özel şartname ve ürün konfigrasyonu müşterilerin isteğine göre dizayn edilebilir.

thermoform-makineleri

plastik-kase-bardak-tabak-uretim-makinaları

Tek Kullanımlık Plastik Bardak ve Tabak Makinaları. Thermoform Makinesi.