Misyon & Vizyonumuz

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz:

Dünyanın çeşitli bölgelerinde yapmış olduğumuz ortaklıklar, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre teknoloji çağının gerekliliklerine haiz kaliteli, hızlı, ekonomik ve sorunsuz çözümler sunmak.

ELVER DIŞ TICARET insan ve çevre sağlığına özen göstererek kaliteden taviz vermeyen politikası ile konusunda ön sıralarda yer almayı hedef edinmiştir.

Teknolojiyi yakından takip eden ELVER Makine Sanayi yapmış olduğu işbirlikleri ile hizmet kalitesini Türkiye de kanıtladığı gibi yurt dışında da ülkemizi gurur duyulacak şekilde temsil etmektedir.
Plastik Makine pazarında ilk sıralarda yer almayı hedefleyen ELVER Şirketi, gerek deneyim ve bilgi birikimlerini Müşterilerine taşıyarak sektörün ihtiyaçlarına yanıt veren tasarım ve üretim çalışmaları ile gerek, toplam kalite yönetimine olan inancı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini ve müşteri bağlılığını yıllardır ödün vermeden şirket ilkesi olarak sürdürmektedir. Bunun sonucu olarak piyasada hakkı olan yere adım, adım yaklaşmaktadır. Teknolojiyi ve müşteri taleplerini yakından takip eden ELVER Şirketi yapmış olduğu yedek parça üretimi ve temsilcilikleri ile ürün kalitesini Türkiye de çok iyi kanıtladığı gibi, Yurt dışında da ülkemizin gurur duyacak bir şekilde temsil etmektedir.

Temel ilkemiz : Zarar Et Ama Müşteriyi Mağdur Etme .

 

Faaliyet Alanımız:

ELVER firması plastik sektöründeki yılların deneyimli kadrosu sayesinde müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu plastik makine, teknik servis, yedek parça ve yatırım danışmalığı konularında hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Kurmuş olduğumuz her tesis çalıştığı sürece bizim referansımızdır. Bu sebeple tesislerin verimli ve istikrarlı çalışmasına yardımcı olarak referanslarımızı geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

Diğer Grup Firmalarımız:

ELVER Eğitim Prodüksiyon;
ELVER Prodüksiyon firmamız öğrencilere 3 boyutlu eğitici çocuk filimler gösterimi, çocuklarımızın gelişimini sağlayacak oyun setlerinin üretim ve satışını yapmaktadır.

ELVER Makine Sanayi;
ELVER Makine Sanayi yapmış olduğu işbirlikleri ile boya mikserleri, mineral sıva tesisleri, plastik makine yedek parçaları üretmektedir.

Bekoteks Yapı Sanayi ve Dış Ticaret LTD. ŞTİ;
BEKOTEKS Yapı Sanayi ve Dış Ticaret Ltd Şti yaptığı ihracatlarla ülke ekonomisine sağladığı ve sağlayacağı katkılardan dolayı kıvançlıdır. 36 ülkeye ihracatı olan firmamız dekoratif görünümlü hazır sıvalar üretmektedir.